Spôsob dopravy a platby

Objednaný tovar je možné prevziať v našej predajni PXBASKET na ulici Centrum 3/5 v Pov. Bystrici alebo zaslať Kuriérom. V prípade, ak ste si ako spôsob dodania tovaru zvolili osobný odber na ulici Centrum 3/5 v Pov. Bystrici v našej predajni PXBASKET, počkajte kým Vám bude doručený e-mail o tom, že Vaša objednávka je naskladnená a pripravená na osobné prevzatie. Stav Vašej objednávky môžete overiť e-mailom na pxbasket@info.sk alebo na tel. č. +421911655273. Skladové zásoby sa neustále menia, preto sa môže stať, že tovar sa na sklade nenachádza a nebude možné ho doručiť v požadovanom čase. Samozrejme, v takomto prípade Vás budeme ihneď kontaktovať mailom. Keďže nám tovar dodávateľ dopĺňa každý týždeň nie je problém ho doručiť do 4 – 14 dní odo dňa objednania.

Pri prevzatí skontrolujte stav tovaru, v prípade že tovar je poškodený, s kuriérom napíšte zápisnicu. Bez zápisnice Vám poškodený tovar nemôžeme vymeniť.

V prípade, že doručenie zásielky nebolo možné doručiť Vašou vinou, budete znášať zmluvnú pokutu podľa obchodných podmienok.

Farba a vyhotovenie jednotlivých produktov sa môže líšiť od farieb, ktoré sú na webovej stránke. Kvalita produktu sa nemení. Niektoré fotky sú iba ilustračné.

Platobné podmienky:

-Platba kartou
-Platba online cez internet banking
-Platba vopred na bankový účet
-Na dobierku
-Pri osobnom odbere v hotovosti

-Pri objednávke mimo Slovenskej Republiky je jedinou akceptovanou platbou, platba vopred na bankový účet